MINI – tekst i zdjęcia

Tekst oraz zdjęcia powstały na zlecenie Lotniskowej Platformy Medialnej Anywhere. Całość ukazała się w formie drukowanej na stronach 5 magazynów dostępnych na 5 lotniskach w Polsce. Wszystkie należą do Anywhere. Materiał w wersji elektronicznej można zobaczyć TUTAJ      

Read More

Porsche Macan tekst i zdjęcia

Tekst i zdjęcia do materiału o Porsche Macan powstały na zlecenie Porsche Centrum Sopot. Całość ukazała się w formie drukowanej na stronach 5 magazynów dostępnych na 5 lotniskach w Polsce. Materiał można zobaczyć również TUTAJ w wersji elektronicznej.

Read More

Lexus tekst i zdjęcia

Na materiał złożył się tekst oraz zdjęcia. Całość ukazała się w druku na stronach magazynu Live&Travel dostępnego na lotnisku w Gdańsku. Artykuł można zobaczyć również TUTAJ w wersji elektronicznej.

Read More

Porsche Cayenne tekst i zdjęcia

Tekst i zdjęcia powstały na zlecenie Porsche Centrum Sopot. Całość ukazała się w formie drukowanej na stronach 5 magazynów dostępnych na 5 lotniskach w Polsce. Materiał można zobaczyć również TUTAJ w wersji elektronicznej.  

Read More

BMW i3 tekst i zdjęcia

Materiał powstał na zlecenie jednego z dealerów BMW. Na całość złożył się tekst oraz zdjęcia. Materiał był dostępny w 5 magazynach dostępnych na 5 lotniskach w Polsce. Można go zobaczyć również TUTAJ.  

Read More

Shelby Inc. relacja

Na zlecenie Lotniskowej Platformy Medialnej powstał materiał składający się z tekstu oraz zdjęć. Tematem była wizyta w Shelby American Inc. Całość ukazała się w formie drukowanej na stronach 5 magazynów dostępnych na 5 lotniskach w Polsce. W wersji elektronicznej można przeczytać go również TUTAJ.

Read More

Lotniskowa Platforma Medialna

Na zlecenie Lotniskowej Platformy Medialnej Anywhere powstał materiał składający się z tekstu oraz zdjęć. Ukazywał on pracę zespołu Mazowsze widzianą od kulis. Całość można było przeczytać w 5 magazynach dostępnych na 5 lotniskach w Polsce. W wersji elektronicznej można tekst przeczytać również TUTAJ.    

Read More

Sesja z Porsche w Sopocie

Zdjęcia dla Centrum Porsche Sopot. Były częścią większego materiału poświęconego modelowi 718 Boxster. Na miejsce do zdjęć wybraliśmy plażę w Sopocie. Całość ukazała się w 5 magazynach dostępnych na 5 lotniskach w Polsce. Wszystkie tytuły należą do Lotniskowej Platformy Medialnej Anywhere. Tekst można przeczytać TUTAJ w wersji elektronicznej.    

Read More

Ford Mustang GT

Zdjęcia wykonane przy współpracy z Ford Polska. Stanowiły element materiału którego głównym bohaterem był Ford Mustang GT 5.0 V8. Całość można oglądać na stronie poświęconej kobietom i motoryzacji Panie wiozą Panów www.paniewiozapanow.pl

Read More

Hamownia serwisu VCentrum

Zdjęcia hamowni służącej do pomiaru rzeczywistej mocy oraz momentu obrotowego. Obiekt należy do VCentrum. Jest to niezależny serwis i dealer samochodów luksusowych. Firma zajmuje się również optymalizacją parametrów silnika oferując oprogramowania zwiększające jego wydajność. Zdjęcia zostały wykorzystane na stronie internetowej firmy VCentrum.    

Read More